Vieringen op 15 en 29 augustus 2020

 

Op zaterdagen 15 en 29 augustus 2020 om 19.00 uur zijn er weer vieringen. I.v.m. de Corona-maatregelen kunnen in de kerk in Helvoirt maximaal 55 personen worden toegelaten. Het zou dus mogelijk kunnen zijn dat we mensen die een van de vieringen willen bezoeken in verband daarmee helaas niet kunnen toelaten. Het is daarom mogelijk om U vooraf aan te melden voor een of beide vieringen en zodoende een plaats te reserveren. Dat kan telefonisch op telefoonnummer 0411-641529 of door een e-mailbericht te sturen aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..


De Corona-maatregelen in de kerk houden onder meer het volgende in:

  • onderlinge afstand van 1,5 m, verplichte looprichtingen en geen fysiek contact (geen handen schudden e.d.)
  • gezondheidscheck bij binnenkomst en desinfectie van handen
  • gemarkeerde zitplaatsen: groene kleur voor leden van een gezin en oranje kleur voor individuele personen
  • het gaat om een woorddienst waarbij niet wordt gezongen, dus ook niet mee zingen
  • er is geen collecte tijdens de viering, wel is er bij de uitgang een mandje voor een vrijwillige bijdrage

De kerk is op beide dagen vanaf 18.30 uur geopend.

 

Op de hoogte blijven
We willen u graag zo goed mogelijk op de hoogte houden van de vieringen en de daarmee samenhangende zaken. We hebben echter niet de beschikking over de gegevens van onze kerkbezoekers. Als U op de hoogte wilt blijven, dan vragen we U om uw mailadres achter te laten. Dat kan door een e-mailbericht te sturen aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

We gebruiken uw gegevens uitsluitend om u te kunnen informeren over de vieringen.