Maandag 11-7: OPEN AVOND

 

Morgen, maandag 11 juli, om 19.30 uur begint de Open Avond in de Notenkraker te Helvoirt. Een nieuwe activiteit binnen de Open Kerk Helvoirt.

Alle bezoekers, aanhang en vrienden van de Open Kerk Helvoirt zijn van harte welkom. Het wordt morgen een avond van samenzijn, gezelligheid, bijkletsen, luisteren en samen zingen. Ons koor houdt een open repetitie en heeft ook liederen uitgezocht voor deze avond om samen te zingen. Vooraf, in de pauze en na afloop is er dan gelegenheid voor een drankje en een praatje.

Aanmelden hoeft niet. Kom gewoon morgenavond naar De Notenkraker. We komen samen in de repetitiezaal van Harmonie Kunst Adelt. Het adres is Kastanjelaan 12 te Helvoirt. Komt u met de auto? Parkeren is het handigst achter De Notenkraker. Kom op tijd. We beginnen om 19.30 uur en eindigen om 21.30 uur.